Hakkımızda

Vizyonumuz
Verdiğimiz Hizmetlerde gerek kalite gerek maliyet unsurlarında denizcilik sektörünün en iyisi olmak ve hep rotamızı bir adım daha ileriye çizip , bu hedefe ulaşmak için azimle çalışmaktır.
Misyonumuz
Hizmetlerimiz , çözümlerimiz , sağladığımız güvenilirlik ve iş ahlakımız ile Türk denizciliği için değer yaratan bir şirket olmak.

Büyüyen ve gelişen ülkemiz artan nüfus, kentleşme, enerji talebi ve iklimin korunması gibi mega trendler, hayatımızı ve gereksinimlerimizi etkiliyor. ECOMARIN  gelişen ülkemizin ve insanlarımızın, altyapı hizmetlerinden, yeteri derecede istifade ediyor olması için medeniyet ve refah düzeyi artışına paralel, çağdaş standartlara uygun hizmetlerden yararlanabilmesi , bu hizmetlerin sunumu için gerekli deneyim, bilgi birikimi ve potansiyel hizmet anlayışı ile başarılı projelere imza atmıştır.

Kıyı yapıları ve deniz inşaat mühendisliğinin her alanında faaliyet gösteren ECOMARIN Deniz İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd., yenilikçi çözümler, gelişmiş süreçler ve akıllı sistemleri ile hizmet verdiği kurum ve idarelere sunduğu hizmetler ile yüksek bir  kalite ve güven düzeyini yakalamıştır. Sürdürülebilirlik ekonomik başarıyla çevresel ve sosyal sorumluluğu bir arada yürütebilmektir. Bu durum uzun vadeli başarıyı mümkün kılar.

ECOMARIN Deniz İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd., projelerinde müşteri memnuniyetini ilke edinerek, kaliteden taviz vermeyen prensibiyle işlerini zamanında gerçekleştiren saygın bir kuruluştur.

 

VİZYON:
Hizmet Mükemmelliği
Hizmet Geliştirilmesi

 

DEĞERLER:
Teknoloji Destekli Sistemler
Bilgi Paylaşımı
Yasal Uyumluluk
Şeffaflık
Güvenilirlik
Çevreye, Müşterilere ve Çalışanlara Bağlılık